شهردار آبادان برکنار شد

DSCF3784

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آبادان روز پنجشنبه مورخه 95/3/20 جلسه استیضاح شهردار آبادان در محل سالن اجتماعات شورا برگزار گردید. در این نشست تمامی اعضای شورای اسلامی شهر آبادان،شهردار ،نمایندگان فرمانداری ویژه شهرستان و اصحاب رسانه حضور داشتند.

با توجه به سوالات مطروحه از سوی 9 عضو شورای شهر و پاسخ مکتوب شهردار که به شورا ارسال گردیده بود و در جلسه بررسی پاسخ ها در مورخه 95/3/19 و عدم اقناع 5 عضو شورا از پاسخ،طبق قانون جلسه استیضاح آقای شیرازی شهردار آبادان برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای شیرازی شهردار آبادان در خصوص سوالات مطرح شده پاسخ های شفاهی و توضیحاتی ارائه نمودند و پس از صحبت های ایشان رای گیری در خصوص موافقت یا مخالفت استیضاح ایشان انجام شد، که بر این اساس 10 عضو شورای شهر موافق استیضاح و برکناری و 3 عضو مخالف بودند که با توجه به آراء آقای شیرازی از سمت شهرداری آبادان برکنار گردید.

در ادامه این نشست رای گیری در خصوص انتخاب سرپرست شهرداری انجام شد که طبق آراء ماخوذه آقای حسین زال بهبهانی 11 رای،آقای فرهاد محمدیان 1 رای،آقای جلیل رهبان 1 رای کسب کردند و بر این اساس آقای حسین زال بهبهانی به عنوان سرپرست شهرداری آبادان برگزیده شد.