امنیت از مولفه‌های پیشرفت یک جامعه است

img_1504

خلیل جنامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: شورای اسلامی شهر آبادان در راستای تقویت امنیت اجتماعی شهروندان آمادگی خود را به منظور تعامل با نیروی انتظامی اعلام می‌کند.

وی افزود: امیدواریم بیش از پیش آرامش و امنیت را برای شهروندان آبادان مهیا کنیم و بتوانیم از ظرفیت‌های موجود در شورا، شهرداری، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌ها نهایت بهره را ببریم.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان در ادامه سخنان خود بر ضرورت فراهم کردن امکانات فرهنگی و ورزشی به منظور پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و همچنین آموزش همگانی در حوزه‌های مختلف به عنوان فاکتورهای کاهش و پیشگیری از وقوع جرم تأکید کرد.

جنامی با بیان اینکه هدف شورای اسلامی شهر آبادان و نیروی انتظامی ارائه خدمات، آسایش و امنیت شهروندان است، تصریح کرد: در این راستا باید همه با هم دست به دست هم داده و به فکر تحقق آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران و توسعه و پیشرفت شهر آبادان باشیم.

وی امنیت را از مولفه‌های پیشرفت یک جامعه دانست و گفت: نیروی انتظامی آبادان با برقراری امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در این شهر ایفا می‌کند.